Про нас

Комунальний заклад «Вище професійне училище № 55» Дніпровської міської ради – сучасний заклад професійної (професійно-технічної) освіти третього (вищого) рівня.

Своєю діяльністю училище задовольняє потреби ринку праці в кваліфікованих робітниках для легкої промисловості та фахівців для загальної потреби усіх галузей економіки.

Училище здійснює первинну професійну підготовку за освітньо-кваліфікаційними рівнем «кваліфікований робітник» з числа випускників закладів базової та профільної середньої освіти, а також загальноосвітню підготовку, професійне (професійно-технічне) навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення.

Заклад освіти може здійснювати допрофесійну підготовку здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти, впроваджувати діяльність щодо розвитку здібностей молоді та поглиблення знань з окремих навчальних предметів професійного спрямування.

Формування майбутніх робітників вимагає цілісного підходу до організації навчально-виховного процесу. Майстри виробничого навчання і викладачі гармонійно поєднують різноманітні напрямки, засоби, форми навчання та виховання на основі взаємозв’язків загальнолюдських цінностей та індивідуальної неповторності, що значно підвищує якість професійного навчання.

Креативність мислення, творчий підхід до справи – візитна картка випускників КЗ «Вище професійне училище № 55» ДМР.