Королівський оксамит

Кожна дівчина мріє хоч зрідка відчувати себе справжньою королевою. Врахувавши всі побажання прекрасної половини людства, дизайнери вирішили додати в свої колекції одяг з цього аристократичного матеріалу – оксамиту. 

Тому сьогодні на подіумах можна побачити не тільки вечірні плаття з оксамиту, а й повсякденний, а також діловий одяг, виконаний з цієї тканини.

Оксамит – щільна тканина з коротким ворсом на лицьовій стороні. В якості основи використовується натуральний шовк або синтетичний матеріал. З давніх часів він був символом розкоші і багатства. Якщо тканина має шовкову основу, то така річ не втратить своєї привабливості довгі роки.

Сучасна текстильна промисловість випускає тканини, які по своїй текстурі схожі з оксамитом. Для теплих речей використовують велюр, в основі якого знаходяться вовняні волокна або з плюшевого текстилю.

Спортивний і облягаючий одяг шиють з стрейч-велюру. А для виготовлення вечірніх нарядів підходить панбархат, в складі якого є віскоза і натуральний шовк. Завдяки візерункової текстурі, такі сукні з оксамиту виглядають максимально ошатно і вишукано.