Новорічний калейдоскоп

 

Новий рік вже відзначили у ВПУ 55. Веселі жарти ,сміх лунали на імпровізованій сцені. Учні демонстрували свої акторські таланти, вітали усіх присутніх з Новим роком та різдвом.

Детальніше...

Святкова лінійка

28 грудня учні ВПУ № 55 на святковий лінійці отримали привітання від Діда Мороза з Новим Роком. Кращі учні були нагороджені грамотами. Група К6/3-16 стала кращою за результатами першого семестру 2017-2018 навчального року. Учні групи отримали новорічний подарунок – білети в кінотеатр Мультиплекс.

Детальніше...

Вшанування пам'яті ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

 

14 грудня у Вищому професійному училищі №55 пройшов захід, присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учні прослухали інформацію про героїзм та мужність пожежників та військових, які ціною власного життя та здоров’я боролись з наслідками вибуху на Чорнобильській АЕС. Також учні переглянули документальний фільм «Ангели Чорнобиля», знятий за спогадами ліквідаторів.

Детальніше...

Новорічний настрій

Напередодні Новорічних свят у ВПУ № 55 учні під керівництвом викладача матеріалознавства Башаріної О.В. організували виставку виготовлених власноруч новорічних ялинок.

Детальніше...

Всеукраїнський тиждень права у ВПУ № 55

 

З 4 по 8 грудня 2017 року у ВПУ № 55 відбулись заходи, присвячені відзначенню Всеукраїнського тижня права. Викладачем правових дисциплін було підготовлено матеріали з правової тематики, розміщені на правовому інформаторі та інформаційному стенді у приміщенні бібліотеки.

Учні мали змогу висловити свою думку про право, його місце і роль в особистому і громадському житті під час анкетування «Що ти знаєш про свої права?».

7 грудня учні мали змогу продемонструвати знання з різних галузей права під час уроку-вікторини на кращого знавця права. Вони із задоволенням прийняли учать у бліц-конкурсах «Плутанина», «Що значить ця цифра?», «Закінчи прислів’я» тощо.

Завершився тиждень Всеукраїнським уроком «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, метою якого було сприяння формуванню правового світогляду та правової культури учнів, виховання в учнів правової свідомості, інтересу до правових знань.

Детальніше...