Опис Хмельницького Національного університету

Хмельницький національний університет найбільший на поділлі вищий навчальний заклад, який готує спеціалістів з багатьох галузей знань і проводить навчальну, методичну, наукову і виховну роботу. Університет засновано у 1962 році, тоді це був Загальнотехнічний факультет Українського поліграфічного інституту з 250 студентами. Зараз до складу ХНУ входить 6 інститутів з 14 факультетами, які забезпечують навчання більш як 14 тисяч студентів за 38 спеціальностями.

Сьогодні у ХНУ можна отримати освіту різних ступеневих рівнів: бакалавр, спеціаліст, магістр.

Університет є визначним в Україні та за її межами науковим центром у якому працює більше 15-ти наукових шкіл, докторантура, аспірантура, вченні ряди із захисту докторських та кандидатських дисертацій.

Хмельницький Національний університет наполегливо здобуває світове визнання і одним з напрямів реалізації цієї мети є використання системи дистанційного навчання. У грудні 2003 року на виставці – конкурсі “Високі технології в освіті” ХНУ отримав золоту медаль за розробку та виконання системи дистанційного навчання. У лютому 2004 року на сьомій міжнародній виставці навчальних закладів ХНУ нагороджено дипломом за вагомий внесок у модернізацію національної освіти, а ряд провідних фахівців відзначили за особистий внесок у розробку і впровадження у навчально – виховний процес сучасних педагогічних технологій.

Сайт Хмельницького  національного університету: http://www.khnu.km.ua

Сайт заочного факультету дистанцiйного навчання: http://dn.tup.km.ua