Етнофест

17.09.2017 учасники "Театру Мод" Вищого професійного училища № 55 м.Дніпро прийняли участь у музейному святі "Музей: ЕтноFEST", яке відбулося в історичному музеї ім.Яворницького. Яскравість цьому заходу додав виступ моделей училища з колекцією етно-одягу "Рожевий світанок".

Подробнее...

Олімпійський тиждень

 

З 11 по 15 вересня у Вищому професійному училищі № 55 відбулися заходи Олімпійського тижня.

12 вересня відбувся дружній турнір з шахів, в якому змагались три кращі шахісти училища. Перемогу здобула призерка міських та обласних змагань, учениця групи К 9, Перетятько Надія.

13 вересня відбулися "Веселі старти" та естафети, присвячені Дню фізичної культури та спорту, а також церемонія відкриття училищної спартакіади. Право підняття прапору отримали кращі спортсменки учілища - переможниця міських змагань з баскетболу 3х3, учениця групи К6 Коробкова Ніна та переможниця міських змагань з волейболу, учениця групи К6 Ярошенко Катерина.

У "Веселих стартах" прийняли участь всі навчальні групи училища та педагогічний колектив.

Кращими серед усіх груп стали учні групи К6 – команда "Честь". Усі учасники заходу були нагороджені грамотами, дипломами та солодкими призами.

15 вересня відбулася святкова лінійка за олімпійською тематикою. Учні та працівники розповідали історію виникнення та відродження Олімпійських ігор, Олімпійського руху у світі й Україні.

Цього дня також відбувся конкурс стіннівок на Олімпійську тематику, перемогу в якому здобув учень групи З 1 Линник Владислав.

А завершив тиждень спорту дружній турнір з настільного тенісу, перемогу у якому здобула призерка міських змагань з настільного тенісу Макогон Наталія.

 

1 вересня

 

1 вересня – день знань у Вищому професійному училищі №55 відзначився радісними посмішками учнів та педагогів. Не дивлячись на дощ за вікном, яскравим моментом на лінійці був показ колекції «Рожевий світанок».

Вірші про Україну, рідне училище, побажання творчої наснаги учням в набутті знань – стали приємними привітаннями з нагоди початку нового 2017-2018 навчального року.

Подробнее...

Перший урок

 

Після святкової лінійки з нагоди 1 вересня в інформаційному центрі ВПУ № 55 пройшов єдиний урок під назвою «Поважаємо європейські цінності – будуємо сучасну Україну». Учні із зацікавленням сприйняли інформацію щодо перспектив та основних напрямків інтеграції України до Європейського союзу, переглянули тематичні відеоматеріали та активно прийняли участь в їх обговоренні.

Подробнее...

Телевізійний проект «Dream-Reality»

 

1

Сьогодення вимагає від сучасних дизайнерів-початківців Вищого професійного училища №55 креативних підходів до своєї майбутньої професії. В рамках телевізійного проекту «Dream-Reality»  під керівництвом дизайнера одягу, автора освітнього проекту «Fashion Design Class» Аліни Смірнової наші учні активно втілювали в життя найсміливіші свої задумки.

Сподіваємося, що телевізійний проект «Dream-Reality», який вийде на екрани телевізорів цієї осені, сподобається глядачам та шанувальникам високої моди та забезпечить в майбутньому престиж швейної справи.  

Подробнее...